| Kyra_Nysa_1998 a întrebat:

Cine vine la Mamaia la concertul cantaretei Jessie J. love struck? Evident cine nu si-ar dori sa vina la un concert al unei vedete internationale mai ales ca intrarea e gratis. Intrebarea este de ce este intrare libera dupa parerile voastre, si cat credeti ca va costa drumul de la Iasi pana la Mamaia cu microbuzul?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca Orange sponsorizeaza concertul de aia e intrarea libera. Un bilet pana la Constanta e aproximativ 150-170RON dus intors.