| love10andra a întrebat:

Cred ca ati vazut noul album de la LaLa Band! As vrea si eu sa mi-l cumpar! Voi vi l-ati cumparat? Daca da cat costa si cate melodii sunt pe sidi?

Răspuns Câştigător
| Anonimaxxl12 a răspuns:

Poi logic ca sunt vreo 12-16 sau mai multe piese.Si cred ca costa mai mult de 15 lei si il poti lua din magazine in care sunt sidiuri cu muzica sau jocuri si mai multe.TE rog funda ca nu am nici o Funda!

1 răspuns:
| Ady67 a răspuns:

LaLa Love Songs are 19 piese si costa cam 30 de lei cu aproximare iar LaLa Summer Love si LaLa Love Stories care sunt 2 albume in unul singur si primul are tot 19 piese printre care Hey You, True Colors etc si al doilea care are 18 piese printre care Goodbye my lover, Stand by me, Nights in White Satin etc care costa cu aproximare 50 de lei