| biancabellaa a întrebat:

As vrea sa imi cumpar online de pe eventim bilete pentru concertul lala band dar nu stiu cat costa curieratul.Imi puteti spune va rog?
Multumesc >:"

4 răspunsuri:
| Alexa21yo a răspuns:

Deomcamdata nu s-a auzit nimic. Insa mai este destul timp pentru a se afla pretul pana pe 2 iunietongue Funda?batting eyelashes

| biancabellaa explică (pentru Alexa21yo):

Pai stiu cat costa biletele numai ca nu stiu cat costa curieratul

| Cristina_Barbu_1992 a răspuns (pentru biancabellaa):

Danuska imi poti spune cat costa biletele? Te rog frumos.

| biancabellaa explică (pentru Cristina_Barbu_1992):

35 lei
50 lei -> locuri in picioare
70 lei
100 lei
300 lei -> vip => aici primesti o cana lala drink, un poster cu autografele lor si o sesiune de autografe + poza cu cei de la lala band happy