| Corina_7356 a întrebat:

Buna credeti ca e adevarat?
http://www.castigabanideacasa.com/ uitati-va cu atentie. multumesc anticipat. FUNDA

5 răspunsuri:
| DoRu a răspuns:

NU! Iti zic sa nu te bagi la pocaria aia!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajeala ieftina

| bogdanel7 a răspuns:

Tu daca ai stii cum sa castigi bani de acasa, ai spune la toata lumea sau ai pastra secretul pentru tine? Eu cred ca ai tine-o pentru tine.
Aia este o escrocherie, nu incerca.

| StefanAlexandru a răspuns:

Buna, Corina sa nu crezi ca azi cumperi pachetul Adsense maestro, il citesti si de maine faci peste 300$ pe zi. Treaba nu sta deloc asa. La inceput vei castiga putin 100$ pe luna sa zicem, dar daca continui sa iti faci din ce in ce mai multe site-uri castigul se va mari.(Pana si lor le-a luat 2 ani si jumatate sa ajunga la aceasta performanta).