| anonim_4396 a întrebat:

Http://cram.s27.xrea.com/jigoku/index.cgi

uitati ce-am gasit. :| seamana cu link-ul iadului. dar nu cred ca-i adevarat. :-j
vooi ce credeti?

scuze categoria. :*

14 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

E o prostie! Si in chineza! :-&

| Graphee a răspuns:

- Am aflat ceva... Mi frică de chineză şi de o lumânare. happy

| Vokii a răspuns:

Oameni buni. laughing
Ma refer la link-ul iadului. din anime'ul "Fata Iadului". straight face

| UTILIZATOR0 a răspuns:

E o porcarie.Ce linkul' iadului?

| SEAL a răspuns:

E japoneza in niciun caz chineza

| pokales a răspuns:

In primul rand nu inteleg chineza. Sau ce limba o fi. In al doilea rand sincer nu stiu ce sa cred despre tine daca materia ta cenusie a reusit sa debiteze asemenea tampenii! Sincer chiar e atat de greu de citit o carte? Sau de facut altceva incat sa reusesti sa pui intrebari mai inteligente? Nu v-ati saturat de atata imbecilitate?! Romanii isi merita soarta sincer! Da! E link-ul iadului cu siguranta! A iesit dracu din iad sa isi bata capul cu toti prostii si sa isi faca site sa le arate iadul! Mare ti-e gradina doamne!

| AnnelizeLove a răspuns (pentru pokales):

Scuza-ma pentru urmatoarele cuvinte. Materia ta cenusie este atat de nefolosita incat se simte noua. 1. Daca vrei sa te dai mare cu inteligenta care iti lipseste, misca-te si date cu capul de pereti, nu te da mare, undeva unde se vorbeste despre ceva care tu sigur nu ai putea sa il intelegi. 2. Parerile tale sunt oricum nefolositoare si eronate asaca tinele pentru tine ^^. 3. Ca fapt divers, urasc oamenii care insulta alti oameni, doar fiindca sunt mai creduli, sau au mintea deschisa la misterele lumii. Oricum, imi pare rau ca esti asa...da mai bine nu zic. Oricum vreau sa spun ca as vrea sa incerc acest site sa vad daca da rezultata>.<

| adele24 a răspuns:

Sinistru rau site-ul. Ma cam sperie asa, daca ma gandesc la ce ai spus tu.

| TheZozotex a răspuns:

Frate e site-ul unor desene Anime...Ce dq e atat de greu?laughing Link`ul iaduluilaughing

| DubstepQueen a răspuns:

Ce tare ar fi sa fie adevarat laughing.
PS:Ador Hell Girlwinking.

| daryus2221 a răspuns:

Arat eu a chinez sa citesc? laughing
Eu nu cred.

| LaLaLa77 a răspuns:

Buna!:* Raspund cam tarziu dar as vrea sa lamuresc un lucru. Exista mii de site-uri cu asa ceva. Am incercat si nu s-a intamplat nimic. Daca ar fi fost asa cum se spune, ar fi trebuit sa primesc un mesaj de la "Hell Girl" in care mi-ar fi confirmat primirea " suferintei ". Oricum, cineva iti vede suferinta cu siguranta happy

| DulceAmar a răspuns:

Incearca singura si comvingete dk e adevarat sau nusmugsmug