| HarryPotter a întrebat:

cum aflu cine da raspunsuri considerate stupide/inteligente/amuzante? ca scrie la punctaj cate am de fiecare fel

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Buna,
E ca si cum ai cauta acul in carul cu fan.
Uita-te pe profilul utilizatorilor pe care ii banuiesti ca ti'au dat stupid/inteligent etc, la 'Voturi date de X in ultimele 60 de zile'.

2 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Te duci la profilul celor care au dat raspunsuri si dai la voturi date de aceasta persoana si daca gasesti si numele tau pe acolo inseamna ca acea persoana ti-a catalogat raspunsul inteligent/stupid/etc.Atl mod nu este de a vedea cine ti-a dat inteligent/stupid/etc.Bafta!

| aиdяaaa●• a răspuns:

Nu ai cumstraight faceDoar daca ai chef sa iei fiecare raspuns in parte si sa vezi ce voturi ai primittongue