| Wihaela a întrebat:

cum as putea face un videoclip lyrics cu windows movie marker? dau funda! :X

Răspuns Câştigător
| MelodySirena a răspuns:

Pai...deschizi aplicatia Windows Movie Maker si dai import music pentru muzica dupa daca vrei sa pui si imagini dai import pictures dupa ce ai facut acest lucru trebuie sa dai pe ''Make titles or credits'' dupa aceea daca vrei sa i dai un titlu dai pe ''title at beggining'', daca vrei sa incepi sa pui versurile dai pe ''title after selected clip'' si tot asa... a am uitat ca sa pui melodia in videoclip o pui intr-un patrat
funda?

1 răspuns:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Daca stai 4 ore si umbli numai pe program, inveti tot, TOT. asa eram si eu, acum stiuwinkinghappy