| pytycot98_5316 a întrebat:

Buna cum as putea sa am niste unchii superbe?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Iti zic eu. Le tai fff mici. Apoi iti cumperi de la o parfumerie vitamina B5 de la Farmec e in jur d 5 lei si e ca un lac d unghiii. T dai in fiecare zi si o sa creasca mari si nu se vor rupehappy. Dp ce cresc le dai cu lac sau oja si o sa ai niste unghii superbe.

Fundita:X?

5 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Nu ti le rozi, sa aiba 3-4 milimetri, sa fie date cu oja sau lac, sa aiba un model pe ele, gen acele abtibilduri pentru unghii. si sa-ti ingrijesti si mainile!

| Doddel a răspuns:

Se scrie unghii

| koko a răspuns:

Daca le cureti mereu, le tai si pilesti cand e nevoie, le dai cu lac sau cu oje, o sa arate super!

| AdeEalx a răspuns:

Sa ti le intretithinking
atat unghiile cat si mainile.
sa mergi des la manichiura, poate si al pedichiura.thinking
si consider ca mai trebuie sa fie si ceva geneticbatting eyelashes
eu cam atat faclaughing
bafta:d

| PyTyCoOT a răspuns:

Te referi la unghii? pay sa le lashy sa iti creasca si apoy sa mergi la manichiura la salon o data si apoy poti sa ti le faci acasa asa cum ti le-a facut doamna la salonwinking e ieftin :*