| iustina_4031 a întrebat:

Buna! Cum as putea sa imi fac alta parola la P C , tinand cont ca pe cea veche am uitat-o? Ur gent! FUNDA!

2 răspunsuri:
| piktor a răspuns:

Daca ai windows xp, cand ajungi in stadil in care scii parola la pornirea calculatorului apesi de 2 ori Ctrl+Alt+Del si trebuie sa apara o fereastra de logare, unde scrii al nume :"Administrator" si la parola tot "administrator"
apoi schimbi parola din User Accounts happy

| crouch a răspuns:

Nu poti schimba parola daca ai uitat-o pe cea veche. reinstaleaza windows-ul.