| anonim_4396 a întrebat:

Buna tup.Am si eu ceva sa va intreb si astep raspuns, raspunsul care ma ajunat primeste fundita +vot.Deci asi putea sa vad arhiva de mess a unei persoane care foloseste alt calculator tinand cont ca ii stiu parola dar nu stiu cum sa vad arhiva, care stie? astp ras urgent

Răspuns Câştigător
| LoveIsForFree a răspuns:

Heei.
Deci arhiva acelei pesroane o poti vedea doar cand mergi pe calculatorul eisad.

3 răspunsuri:
| Monna a răspuns:

De fapt poti. cu ym 11. Si precum mentiona @Inamy persoana respectiva trebuie sa aiba setat sa nu se stearga arhiva happy.

| Inamy a răspuns:

Ba se poate.pai intrii pe adresa lui de mess daca zici ca ii sti parola si acolo sus in bara ai messenger si dai pe preferences si dai pe Archive.asta daca persoana respectiva nu are selectat sa se stearga arhiva de cate ori ieise de pe mess happy

| denisa27 a răspuns:

Da poti...intra pe id lui/ei intri la contact si dai la conversation history big grin