| xDeiiax a întrebat:

Cum fac pe mess sa trimit un fel de "invitatie" sa apar cu ce nume vreau eu la persoana la care am trimis "invitatia"? Funda!happy

5 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Dai sus la messenger, contact details si iti scrii acolo in prima caseta numele cu care vrei sa apari tuturor din lista ta, apoi dai pe OK sau Apply.

| spyke321 a răspuns:

Buna. Dai la Action si Send my contact detalis big grin

| mia_8736 a răspuns:

Pai deschizi messu te loghhezi apoi dai add contact si completezi id care vrei sa il pui, dupa dai next apoi dai iar next si finish

| DENISSE12 a răspuns:

Ctrl+Shift+R...Trebuie sa dea persoana respectiva iar tu dai Select Details To Send, Si apare cu ce nume vrei...Iar daca vrei ca o persoana sa aiba numele dorit pe fereastra ta dai Ctrl+Shift+R iar persoana da acchappy

| monadark a răspuns:

Ctrl-shift-R mai intai ctrl-shift in acelasi timp apoi R

Întrebări recente