| Lioana a întrebat:

Mi-am creat cont pe Revolut la invitatia cuiva si am inteles ca persoana care mi-a trimis invitatia primeste 150 lei daca eu o onorez.
Intrebarea mea este: eu pot trimite invitatie altei persoane? pentru ca mie nu imi apare optiunea de a invita prieteni. Daca da, ce trebuie sa fac ca sa-mi apara optiunea?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce nu mi ai spus, iti dateam pe loc 5 euro doar ca sa iti faci cont acolo

https://help.revolut.com/......pe-revolut

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Doar prin telefon primesti link ul

| mihai69 a răspuns:

O să poți; dar trebuie să faci și ceva activitate cu contul ăla, altfel nici cel care te-a invitat nu primește niciun ban.

| Goete a răspuns:

Optiunea iti apare in aplicatia Revolut, probabil e la Conturi/Sugestii sau asa ceva romaneste.
Cred ca e din ce in ce mai mica recompensa, nu stiu eu am invitat si sm primit 50€, apoi am vazut ca e 40 si acum ofera 30€

| Yuoia a răspuns (pentru Goete):

30 € = 150 lei. happy

| Goete a răspuns (pentru Yuoia):

Habar nu am de cursul valutar, dar 7€ e trimiterea cartelei fizice pe care nu o nici folosesc, dar e necesara pentru intrunirea conditiilor pentru a.primi cei 30€