| Upz0r3 a întrebat:

Am un cont pe f i l e l i s t.cu o ratie foarte foarte scazuta si imi este teama sa nu iau ban, mai am o invitatie pe cont daca mi-o trimit singur pe alt mail si dupa sterg contul de pe care am trimis invitatia si raman doar cu cel care a primit invitatia e bine? Adica pot fi sanctionat pentru asta?

Răspuns Câştigător
| AleCSanDruCF a răspuns:

In primul rand ai putea sa faci asta, dar s-ar putea sa ramai fara ambele conturi, nu conteaza daca dai pe ala e-mail, conteaza IP`ul la asta, deci da s-ar putea sa te sanctioneze. Gandeste-te ca nu un nume face totul ci ip`ul daca ai ip dinamic s-ar putea sa mearga. Succes!