| alexandra5251 a întrebat:

cum imi pot comfirma adresa de email, va multumesc pentru raspunsuri, funda si vot.pa pa!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi ai rezolvat problema. Succes şi numai bine!

1 răspuns:
| dulcica2 a răspuns:

Poi iti poti comfirma adresa de mail daca intri in ea si in inbox vei gasi un mesaj de la TPU apesi pe el si apesi unde scrii sa comfirimi si gata! Fundita!