| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi schimb numele de pe facebook? Dauu funda happy

7 răspunsuri:
| C96 a răspuns:

Click aici http://www.facebook.com/editaccount.php și te va duce la pagina Account > Account Settings unde poți modifica numele tău de la facebook. E recomandat să îți pui numele real.
PS.: Dacă ai ales să schimbi numele prin metoda de mai sus, această schimbare nu se va produce instant, ci va trebui mai întâi să îți fie aprobat numele ales.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Setările contului -> Nume -> Editează -> Scrie-ţi şi parola -> Salvează modificările

Numele ţi-l poţi schimba de 4 ori, dar tot nu-s sigură. Alţii zic că de 5 ori, alţii zic că de 6 ori, alţii zic că la infinit.

| Anonima6 a răspuns:

Dai pe acea ``rotita`` unde te poti deconecta si scrie SETARILE CONTULUI dai clic si o sa-ti dai tu seama cum.

| alex291201 a răspuns:

Dai la setarile contului dupa aceea apare acolo nume si editeaza completezi alea si gata

sper ca te-am ajutat

| AnimatedSignature a răspuns:

În dreapta la numele tău curent e o roată ca de tir. Click pe ea > Setările contului (facebook.com/settings) > Şi sus e numele curent, dai click pe "Editează". Dar e o limită, mi se pare de 4 ori. Succes!

| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Uite aici --->https://www.facebook.com/settings

O seară faină!