| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi schimb numele de pe facebook? Dauu funda happy

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună

Uite aici --->https://www.facebook.com/settings

O seară faină!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Setările contului -> Nume -> Editează -> Scrie-ţi şi parola -> Salvează modificările

Numele ţi-l poţi schimba de 4 ori, dar tot nu-s sigură. Alţii zic că de 5 ori, alţii zic că de 6 ori, alţii zic că la infinit.

| AnimatedSignature a răspuns:

În dreapta la numele tău curent e o roată ca de tir. Click pe ea > Setările contului (facebook.com/settings) > Şi sus e numele curent, dai click pe "Editează". Dar e o limită, mi se pare de 4 ori. Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| C96 a răspuns:

Click aici http://www.facebook.com/editaccount.php și te va duce la pagina Account > Account Settings unde poți modifica numele tău de la facebook. E recomandat să îți pui numele real.
PS.: Dacă ai ales să schimbi numele prin metoda de mai sus, această schimbare nu se va produce instant, ci va trebui mai întâi să îți fie aprobat numele ales.

| alex291201 a răspuns:

Dai la setarile contului dupa aceea apare acolo nume si editeaza completezi alea si gata

sper ca te-am ajutat

| Anonima6 a răspuns:

Dai pe acea ``rotita`` unde te poti deconecta si scrie SETARILE CONTULUI dai clic si o sa-ti dai tu seama cum.