| Dana a întrebat:

Cum pot sa imi schimb numele de facebook?

Răspuns Câştigător
| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Dai sus in dreapta la contul meu, apoi la setarile contului. vezi ce vrei sa schimbi si dau in dreapta,, schimba,, happy

11 răspunsuri:
| tapeee a răspuns:

Cont-setari cont- nume[editare]

| Muhteşem a răspuns:

Buna!
Dai la CONTUL MEU apoi la SEtarile COntului apoi la Nume Utilizator si dupa Schimba apoi salveaza si gata.Succes!

| ionut1369 a răspuns:

Contul meu/setarile contului/nume

| Anon123 a răspuns:

Dai clik pe ''Contul meu''(Account) pe urma la ''Setarile contului''(account settings) iar acolo gasestiwinking
Sper ca te-am ajutat happy

| viooiv a răspuns:

Nu poti.Inchide contul curent si faci altulsad

| Bulinaaaaa a răspuns:

Dai sus la contul meu, apoi la setarile contului apoi vdai la nume schimba. bafta:*

| killmesoftly a răspuns:

Buna! Dai la:
Contul meu>setarile contului>si iti apare acolo ''nume de utilizator''si dai schimba!
funda?

| zmilee4you a răspuns:

1Dai click pe "contul meu "
2Dai click pe "Schimba" care este in dreptul numelui
3.Salvezi modificarile!

| ge0rgy a răspuns:

Dai acolo sus la CONTUL MEU, apoi dai la SETARILE CONTULUI si apoi iti apare sa schimbi numele tau si intri acolo. e ft usor :*:*love struck

| Evaaaa a răspuns:

Dai sus in dreapta la Account -> Account settings si dupa dai la Name-> change si pui ce nume vrei tu:*

| Crissiii09 a răspuns:

1) Dai sus in dreapta la contul meu.
2) Setarile contului.
3) Iti apare numele "X".
4) Mai incolo este editeaza.
5) Il pui cum vrei.
6) Salveaza modificarile.
FUNDA?smug