| HermioneLove a întrebat:

cum instalez jurnalul secret So Hannah Montana? mie nu-mi merge! crying tot spune reincercati, reincercati si tot asa! voi cum ati facut? fundita! big grin kiss

Răspuns Câştigător
| Katherine20 a răspuns:

Http://www.deagostini.ro/sohannahmontana/#//
Incearca sa intrii aici! nici mie nu-mi merge! mi se pare ca este un jaaaf pacalesc copii sa cumpere revistele pentru asa cevasi cand colo...nu este nimic de capul lor! mai incearca!
parola primul numar:miley
al doilea:lilly
trei jackon
doar aste le stiu! si nu merge

| Ann_Anny_1999 a răspuns (pentru Katherine20):

Merge daca respecti pasii din revista, cel putin mie mi-a mers.

4 răspunsuri:
| Ann_Anny_1999 a răspuns:

Bună,eu am instalat jurnalul secret So Hannah Montana pentru verişoara mea de 6 anişori, dar a fost simplu, deoarece am respectat cu regularitate indicatiile din revista. Sper că te-am ajutat!

| Ann_Anny_1999 a răspuns:

happy