| bLu3 a întrebat:

Cum planuiti sa va petreceti aceste sarbatori?:d

Răspuns Câştigător
| Andrei_2426 a răspuns:

Acasa cu familia si prieteni, pentru ca nu stii cat o sa ii mai ai langa tine.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mă simt cel mai bine în familie!
Pa, pa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Alaturi de familie, cu colinde si cu pace sufleteasca.Sarbatorile in familie sunt cele mai frumoase, cele mai curate si cele mai emotionante sarbatori.

| pwp a răspuns:

Craciunul la tara, revelionul cu o prietena happy

| chocolate27 a răspuns:

Nu planuiesc nimic, traiesc clipahappy

| ciucalataaerata a răspuns:

Aceste sarbatori am de gand sa le petrec cu perosanele iubite si persoanele apropiate mie:X
Sau as vrea sa merg undeva la munte la o cabanita si sa ma distrez cu prietenii de revelion!
Craciunul il fac in familielove struck si cu persoana iubita:X

| parkour a răspuns:

Pai eu merg la sinaia cu niste prieteni ai parintilor si ne distram pana nu mai putem.pls funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o parte a familiei.
Nu suntem toti in acelasi oras, suntem raspanditi in mai multe orase, asa ca vom merge in vizita pentru o saptamana la "o parte a familiei" care ne duce dorul;-)
Sarbatori fericite si sa iei rezolutii bune pentru intampinarea noului an!

| Veronyka_6067 a răspuns:

Salut.De aceste sarbatori voi pleca cu prietenii la un mega party dupa care vom petrece seara in grup. vom cinta colinde. la mez de noapte dam drumul la artificii. apoi in bloc va rasuna muzica... sper ca va fi misto... tu cum iti petreci sarbatorile?