| IulianDep a întrebat:

Ce planuiti sa faceti de sarbatori? Poate imi dati idei happy

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

De sarbatori, aproape ca in fiecarean, sunt la Poiana Brasov cu toata familia. Dupa un an de zile se merita sa-ti traiesti viata din plin, pentru ca nu se stie niciodata ce va fi, si cine va mai ajunge pana la anul.

3 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu sarbatorile o sa le petrec alaturi de rude, familie la tara. Din pacate fara iubitul meu sad dar se revanseaza el happy

| Mandy a răspuns:

Sa fiu fericita
Sa traiesc clipa
Sa fac cadouri
Sa privesc zapada
Sa ma distrez in cat mai multe feluri posibileeee...\m/

| xxdd a răspuns:

Cel mai frumos e sa stai acasa. sau cu prietenu/prietena happy
Eu asa vreau sa fac. cu el ma simt cel mai binebatting eyelashes