| Georgi_3361 a întrebat:

Cum pot face sa nu apar il lista celor mai buni prieteni la hi5? celor care ma adauga? stie careva?sad
de ex: cineva ma adauga in lista celor mai buni pr...si eu nu vreau sa ii apar cum fac? ajutati-maa.

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

îl ştergi de la prieteni. atâta timp cât eşti în lista lui de prieteni, te poate pune în topul lui şi tu nu ai cum să împiedici asta.

dacă tu îl ştergi de la prieteni, vei dispărea din lista lui de prieteni, implicit şi din top. :*

7 răspunsuri:
| greenish a răspuns:

Sterge-l de la prieteni si nu te mai are in lista celor mai buni.doar asa poti :*

| Coriii a răspuns:

Eu una stiu ca nu prea poti

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Pai spune-i acelei persoane sa te scoata de la lista celor mai buni prieteni daca nu vrei u laughing

| Mirii (:. a răspuns:

Nu poti.Numa daca nu te pune acel prieten. Daca te pune esti la vedere.

| alexandraaaaa a răspuns:

Sterge de la prieteni pe ala

| kid2000 a răspuns:

Sall tongue poii daca nu vrei sa apari akclo la cineva anume, la cei mai buni prieteni da acolo la prietenii tai sau pe profilul acelei persoane si da ca sa o stergi / sau sa-l stergi. si asa n-o sa mai apara.

| kid2000 a răspuns:

Oricum cel mai simplu, il stergi de la prieteni si n-o sa mai aparawinking