| Symonela a întrebat:

Buna ziua tuturor! Va rog sa ma ajutati si pe mine:care stie sa imi spuna de ce nu imi mai apar actiivitatile recente in cronologie pe reteaua de socializare facebook? Nici mie si nici daca ma uit la prieteni de ai mei din lista mea.Va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Marina92 a răspuns:

Cred ca facebook face schimbari ca la mine nu merge chatul se tot deconecteaza.

| Symonela explică (pentru Marina92):

Multumesc Marina pentru raspuns. Sper sa revina la normal ca desi nu este mare problema este cam neplacuta.

3 răspunsuri:
| addy1999 a răspuns:

Facebook face schimbari. posibilitatea ca dumnesvoastra sa averi probleme nu e mare dar nici mica

| Symonela explică (pentru addy1999):

Multumesc tare mult Addy.O zi buna iti doresc. Sper sa revina in normalitate, stiu ca problema nu este mare dar totusi cam neplacuta.