| HappyDaay a întrebat:

Buna!
cum pot sa etichetez atunci cand poestez ceva pe facebook?
adica atunci cand postez de pe telefon ceva pe facebook gen " la scoala cu x si y" si vreau ca si la x si y sa apara ca i-am etichetat intr-o postare..am incercat. dar nu stiu cum..am vazut ca se poate..si vreau sa imi ziceti si mie cum.
dau funda+vot

1 răspuns:
| A19 a răspuns:

Cand dai sa-ti apara poza mai mare trebuie sati scrie in dreapta jos tag sau eticheteaza dai click pe optiunea aia si dai click unde vrei sati eticheteze... dupa care scrii numele sau ce vrei