| mirunel14 a întrebat:

Cum pot sa fiu national covergirl sau covergirl pe stardoll? Unii prieteni mi-au spus ca au ceva trucuri, dar nu au vrut sa imi spuna.Va rog din suflet dau fundita...

Răspuns Câştigător
| Keilly a răspuns:

Da. te inscrii si rogi lumea sa te voteza 5/5. Daca ai acumulat cele mai multe voturi castigihappy

5 răspunsuri:
| Sophie a răspuns:

Nu mai vb prostii.Eu nu am fost superstar si am fost national covergirl
rolling on the floor). Nu am fost niciodata insa am multe puncte[2700] sau ceva de genul...bibi_sweety sunt pe sd.Contacteazama

| Sophie a răspuns:

Miru' nu trebuie sa te inscri.vot face stardollul calculul

| Andradaaaaa a răspuns:

Da cum a spus ioana dar nu ai nici macar 1 din 100000 de sanse daca nu esti superstar tongue

| mirunel14 explică:

Unde sa te inscrii?

| Adina_Elena_1991 a răspuns:

In primul rand asigurate ca suite-ul tau este frumos aranjat si imbracate la moda.In al doilea rand trebuie sa te faci auzita cunoscuta si sa ai multi prieteni sau mai este inca cv.Roagei pe prietenii tai sa te voteze si pe alti de la party.