| malinutzz a întrebat:

cum pot sa imi confectionez singura decoratiuni pentru jutrnal? am hartie colorata, foarfeca, lipici, etc.
cel mai bun raspuns cu cele mei multe idei primeste panglica dinaia. promit!

Răspuns Câştigător
| Madutzaaa67 a răspuns:

Deci...decupeaza hartia colorata in forme de stelute, inimioare, floricele, animalute si tot ce vrei tu apoi le lipesti... sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| elenaangela12 a răspuns:

Poti sa facfundite din panglici inimioare flori tec din hatie daca ai tuburi din acelea cu sclipici dai si cu un pic di acela va arata superb sper ca tem ajutat funda?