| iLovedYou96 a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont pe facebook? Va rog raspundeti cat mai repede! Ms anticipat si noapte buna,

Răspuns Câştigător
| premiere30 a răspuns:

Intra pe facebook,
Account -> Account Seetings -> Security (in partea stanga) -> Deactivate your Account (cu albastru)... funda?

6 răspunsuri:
| Diiiaaa a răspuns:

Dai în dreapta sus la Contul meu -> Setarile contului -> Securitate ( în stânga) -> Deactivate your account (cu albastru, puţin mai în jos)

O seară bunăhappy

| lulu_5281 a răspuns:

NU TREBUIE SA MAI INTRI PE CONTUL TAU DE FACEBOOK TIMP DE 2 SAPTAMANI PENTRU A TI SE STERGE CONTUL PERMANENT. Daca intri pe cont chiar si numai pentru a verifica daca ti s-a sters contul, inainte sa treaca 2 saptamani, Facebook va presupune ca tu vrei sa-ti pastrezi de fapt contul si va trebui sa repeti procedura de la capat.

| d3mian a răspuns:

De sters nu poti. Doar sa-l dezactivezi! Logheaza-te, apoi da pe Account, Account Settings ( Setarile contului), Security ( Securitate) si dai pe deactivate your account sau dezactiveaza contul, depinde de limba pe care ai facebook-ul. Si gata! E dezactivat!

| mikamary a răspuns:

Pai dai clik contul meu, setarile contului, si gasesti pe acolo