| Deea_1478 a întrebat:

Cum sterg un cont de facebook?. va rog repede!

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dai click pe home apoi privacy security - security click pe deactivate your account.

Un an nou fericit happy

| valentingb a răspuns:

Https://www.facebook.com/help/delete_account
Iti recomand ca mai intai sa stergi tot ce poti cu manuta ta, sa fii sigur/a.

| Pricked a răspuns:

Privacy security- Security- Dezactivate your account.

Bafta!

| jogabonito a răspuns:

Uite intri la securitate ai jos undeva dezactiveaza contul

| InnocentLoovee a răspuns:

Dai acolo in dreapta langa home-privacy security-> security- >deactivate your account.

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Acasa, steluta aia din coltul dreapta-sus, Setarile Contului, Securitate, iar cel mai jos iti scrie Dezactiveaza Contul. Dai click acolo, iti alegi motivul pentru care vrei sa ti-l dezactivezi, dai "confirma", apoi o sa-ti zica sa iti scrii parola contului. O scrii, apoi dai "dezactiveaza acum". Dup-aia o sa-ti apara un cod de securitare, il scrii (respectand majusculele), apoi dai "trimite". Si gata!
Sper ca te-am ajutat. happy

| ELY098723456778990 a răspuns:

Pai este o rotita in dreapta sus si apesi pe ea si vezi ca scrie publica anunturi, setarile contului si apesi pe setarile contului si in stanga sub general scrie securitate apesi pe securitate si jos scrie cu albastru Dezactivează contul apesi acolo mult succes

| MikiRozy a răspuns:

Ba da poti. Fii atent/a. Intrii acolo sus unde cand esti te deloghezi si dai la setarile contului, apoi in stamga dai la securitate si jos scrie"dezactiveaza contul". Si gata, succes:* daca nu te descurici dai add la ally. dulcikk si iti explic mai binehappy

| becky2000 a răspuns:

Nu poti

| valentingb a răspuns (pentru becky2000):

Poate si e chiar simplu.

| Kosmin19 a răspuns (pentru valentingb):

Si din moment ce este asa de simplu de ce nu-i explici? Ca nu degeaba a pus intrebareahappy

| valentingb a răspuns (pentru Kosmin19):

I-am dat link-ul, ce vrei sa ii mai fac? Doar nu am sa ii completez eu formularul.

| andreibro a răspuns:

Intra la setari, securitate, dezactiveaza contul(ultima de jos scrie cu albastru mai mic asa)