| blondutzzza a întrebat:

cum se sterge sau se editeaza un cont pe facebook, as vrea sal editez.:*:*

4 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Sus in dreapta la contul meu-setarile contului.

| question_3585 a răspuns:

Se editeaza asa:
1.esti pe profil logata si sus unde scrieA studiat la -Trăieşte în -Din -Născută -si asa mai departe scrie la sf. :editeaza profilul
2.dai click si acolo poti edita urm :orasul actul,orasul natal,sunt (femeie/barbat),ziua de nastere,interesata de ----(nu e neaprat),limbi cunoscute,despre mine, si in dreapta daca sa afiseze sau nu sexul in profil, si ce sa arate in profilul tau.
3.dai "salveaza modificarile" de jos(scris alb pe albastru)
4.coltu dreapta sus :vizualizeaza prof. meu.
5. dupa ce faci ce zice la 4 ai la prof.:Educatie si servicu editeaza
filozofie editeaza
arta si distractie. editeaza
si inca cateva.
5. daca vrei sa editezi si alea dai click pe "editeaza"
sper ca ti-am fost de ajutor (imi dai funda plssspuppy dog eyes)
Paste fericit!

| question_3585 a răspuns:

A si se sterge asa( de fapt se dezactiveaza) si daca intri ti se activeaza automat:
1.contul meu(sus in dreapta)-setarile contului, jos de tot :dezactivare profil - dezactiveaza.
gata!

| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Dai la editare profilwinking