| FireLollipop사람에게 a întrebat:

Cum va simtiti cand nimeni nu va intelege?sad

Răspuns Câştigător
| Klepto a răspuns:

Obosit, ca trebuie sa ma repet si sa explic, dar si bucuros de dau din coada, decat sa fiu usor de inteles, mai bine criptic.

| FireLollipop사람에게 explică (pentru Klepto):

Da e adevarat pentru ca fiind greu de inteles dau cateodata un aer de misterios

10 răspunsuri:
| ndc a răspuns:

Neinteles?

| oOSaritaOo a răspuns:

Nervoasăă! ~x(

| Kazumy a răspuns:

Ma simt oribil, simt ca-mi explodeaza capu

| Munkyfunky a răspuns:

Rau.singura, fara chef de nimic...ma apuca plansu. :-s
big grin

| sergiulica01 a răspuns:

Atunci cand nu te intelege e spre binele tau depinde la ce te referi da-mi mesaj si poate te pot ajuta si plz 1 funda

| AlexJX90 a răspuns:

Ma simt neajutorat si de aceea eu sunt o persoana care face 95% din lucruri singur adica de exemplu parintii cand i-am zis mamei ca trebuie si ea sa ma lase pe afara dupa 8(acum se intuneca de la 8) ea nu ma lasa nici omorata si zice cas handicapati pe strada si ca imi pto da in cap ok am inteles chestia asta dar am si eu 13 ani cum imi pot petrece viata dar asta este si cu lucrurile pe care le fac singur adica de exemplu daca vreau sa-l bat pe unu il bat singur fara nimeni in ajutor si asa sunt eu mai un "inchis" din ala si care face aproape orice fara ajutor.

| ZuZulache a răspuns:

Aaa...neinteleasalaughing)?

| ILoveTokioHotel a răspuns:

Horror!

| ioiomama a răspuns:

Naspa pentru ca e ca si cum nu mar auzi