| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Cum va veti distra in vacanta? Ce lucruri nebune veti face?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa plec in tabarahappy!
Am avut o astfel de experienta, anul trecut in tabara Poiana Pinului Buzauhappy...Si sincera sa fiu a fost o experienta extraordinara si de neuitathappy!
Si as vrea sa merg si anul acesta tot intr-o astfel de tabara dar in alt judethee hee

3 răspunsuri:
| ilovemusic a răspuns:

Vreau sa-mi fac prieteni noi si sa ma distrez.Sa merg in parc, la mare, la tara, eventual si la discoteca.

| darrenhaayes a răspuns:

Sex si bere + bronz

| razvanell a răspuns:

Mare, cluburi, gratare, sa merg la peste etc big grin vreau in vara asta dupa bac sa vizitez traseul Transfagarasan neaparat ca nu l-am vazut pana acum si am inteles ca e foarte frumos si eventual sa merg si pe Omu big grin si daca o sa am bani poate o sa plec si pe la bulgari dar cum e criza...happy