| ItIsAlright a întrebat:

Am invitat o prietena la tara si am zis ca ne vom distra foarte tare. Dar, ne-am plictisit si nu stim ce sa facem. Ambele avem 13 ani si ne plictisim rau... Suntem foarte nebune deci vrem niste lucruri tari de facut.

Răspuns Câştigător
| dogslover a răspuns:

Puteti sa va urcati in copaci, sa mergeti la picnic, sa va jucati cu mingea, sa calariti, sa mergeti in explorare, sa va urcati in pod, in fan (daca aveti), sa va jucati cu furtunul, sa mergeti la 'scaldat' sau sa faceti un foc de tabara cu bezele, cantece etc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa construiti case in copaci, sa agatati franghii de crengile copagilor si sa va dati pe ele ca si pe lianele din jungla. Alte idei nu mai am. Sa ai o zi frumoasa.

Întrebări recente