| anonim_4396 a întrebat:

:* cum vi se pare a walk to remember? eu am plans cand l-am vazut...:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Daiana_1737 a răspuns:

L-am vazut acum cativa ani.nu mi s-a parut prea interesant dar cand il vad acu. foarte emotionantsad

5 răspunsuri:
| KatyKat a răspuns:

Super, eu.kind.l-am.privit.am.plins.kind.am.aflat.ca.ea.are.cancer...in.fine.e.ft.interesant.mia.plakut.ft.mult...funda? pls:**

| anyka18 a răspuns:

M-a emotionat si am invatat ca trebuie sa stam aproape de cei dragi cat mai putemwinking

| LoveToHate a răspuns:

Şi eu am plâns!
Eu l-am vazut anul trecut pe acasa!
E un film super! Pacat ca a murit Jamie.
Era aproape sigura ca ea va trai dar m-am inselat.

| Lulu_8513 a răspuns:

Este unul dintre filmele mele preferate!love struck
Bineinteles ca si eu am plans in special la finalul filmului.
Replica mea preferata din film ii apartine lui Landon:"But our love is like the wind. I can't see it, but I can feel it."love struck

| bbdotgirl a răspuns:

Super film! Eu l-am vazut de vreo 5 ori, dar doar o data am plans (aveam probleme cu prietenul) big grin

Touching!