| lencikk a întrebat:

Bunabig grin as vrea sa imi cumpar un aparat foto digital si nu stiu exact ce firma sa imi iau...thinking" ce imi recomndatithinking si cam la ce pret ajunge eu ma gandem de ceva in jur de 3 mil jum...multumesckiss

10 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Eu iti recomand sonyhappy
am eu.si e f bunaawinking
la pret.cred ca a fost 3-4 milioane
acum 1an jumate.
dar cu tot cu acumulator de baterii, card de memorie si restul` accesorilor pentru aparat am ajuns la 5 milioane
dar merge f binewinking
iti recomand firma sony!

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La 350 lei n-ai sa gasesti nimic bun. Trebuie ceva mai mult si depinde ce vrei sa faci cu el: daca vrei sa faci poze bune trebuie sa iei cu megapixeli multi.

| valy a răspuns:

Buna.sunt de acord cu "nic"chiar e un aparat betonbig grin

| Puiutz a răspuns:

Hey.
Nikon sa stii ca e foarte bun, e una dintre cele mai bune marci de aparate digitale:D.
Si eu nikon am, are 10 megapixeli si face pozele foarte clare si chiar merita:x.
Costa in jur de 4 mil si toate sunt incluse in pret.
http://www.marketonline.ro/images/products/full/18016/nikon-vma221e1.jpg

Nu ai sa regreti;). Sper sa gasesti ceva frumos:).

| georgiana a răspuns:

Buna! Eu am Nikon, are 10 megapixeli, 3xzoom, 2. 5 inch LCD, are card si incarcator pentru baterie, este foarte bun, eu am dat 600 lei, dar poti gasi acum mai ieftin, este luna reducerilor.

| zuly a răspuns:

Http://www.mediagalaxy.ro/....../index.jsp
Eu il am p-asta si sunt multumita de el, pentru mai multe informatii poti intra pe site-urile pentru fotografi cat de cat priceputi care au si forum si acolo mai poti afla diverse aspecte si detalii.

| Nic a răspuns:

Buna

Eu pe asta l-as lua: http://www.emag.ro/......ES15silver

+ ca are si card de 2gb inclus in pret :)

| tribalwars a răspuns:

Eu prefer sony, adevarul ca e scump, dar depinde de cat vrei sa dai pe el, poti gasi si panasonic la 350 lei, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am un Lumix de la Panasonic, e vreo 5 mil jumate. Daca tot iti iei un aparat, ia-ti unu ca-loomea.Eu sunt super multumita de al meu:X

Întrebări recente