| anonim_4396 a întrebat:

Buna!big grin
As vrea si eu niste site-uri unde sa gasesc modele de cercei handmade dupa care sa ma inspirhee hee. Dati-mi si mie cateva exemple, va rog.Multumesc!

3 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

Http://www.beatricedesign.ro/
Beatrice este o tipa foarte draguta... o cunosc de cativa ani... este foarte talentata... si sunt sigura ca daca i-ai cere niste sfaturi te-ar ajuta cu drag... succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tunde, multumesc frumos. Cu mare placere, cine are nevoie sa invete, poate intra si aici:
http://beatricedesign.forumcreativ.ro