| niko a întrebat:

Buna big hug Ce faceti?:* Am si eu o problemahappy... Am instalat nowplaying "program de pus muzica la status" si prima data mi. a aparut mel la status. Dupa ce am schimbat melodia mi. a aparut o chestie unde am apasat "Yes" si de atunci la status imi arata niste casti si un 0...

Stie cineva de ce? Si ce trebuie sa fac ca sa imi apara toata melodia la status?

Va rog frumos:*

Funda:*

Promit :X

1 răspuns:
| Skittles04 a răspuns:

Http://madalin.eu/......a-status/,
asta rezolva problema. mai usor si ma accesibil...si arata toata melodia, si eu il folosesc.