| ciprian1993 a întrebat:

Am si eu o problema cu messu. am instalat prostia aia de nowplaying care iti arata ce melodie asculti in winap la status. Lam dezinstalat si acum cand ascult muzica statusul meu se schimba. cand trege de la o melodie la alta statusu se schimba da nu cu melodia respectica ci cu ce am scris eu la status ziua precedenta... nu stiu ce sa ii fac. cine ma poate ajuta?

2 răspunsuri:
| Delicv3nt a răspuns:

rolling on the floor))) rolling on the floor))) asta am patit si eu si am instalat messu iarlaughing este din preferinte nu sunt sigur de setarile de acolo tongue instaleaza iar tongue

| ciprian1993 explică:

Lam instalat iar si tot degeaba...tot asa facesad