| anonim_4396 a întrebat:

>Bunabig grin<
Decithinking peste o saptamana [ 12 iunie] plec in excursie cu clasa [ scuze cacafoniabig grin] si vreau sa fac farseeelove struck la colegi smug. Cine stie niste farse mai >noi: si amuzante ca sa am de ce radebig grin.

Dau fundita:*.

1 răspuns:
| only me a răspuns:

Pasta de dinti ramane cea mai buna. Apoi, mai e si ideea cu laxativele (doar ca trebuie folosite ff putin, ca daca se exagereaza intervin alte chestii), apoi furatul chilotilor.laughing care din nou, depinde de cui faci asa ceva. bagi tot felul de chestii in mancare, sau bauturi dar e mult mai amuzant in grup. adica, atunci cand esti cu prietenii razi si din cea mai mica prostie. ideea e sa va distrati. mai e amuzanta si faza cu ''speriatul noaptea'', lumini, zgomote stranii, intuneric. o sa vezi ca e f amuzantlaughing succes.