| anonim_4396 a întrebat:

Sall la toata lumea! Marti si miercuri ma duc intr-o excursie si vom dormi o noapte acolo.Cine stie niste farse pe cinste pe care le-as putea face unei >colege?Si ea zice ca are niste planuri interesanta si ca vrea sa faca farse la mai multi colegi. Vreau ceva care sa o sperie ori sa o faca de ras.Sunt in clasa a 5-a, deci nu vreau ceva cu foc sau ceva periculos. Oricum nu prea am idei pentru ca nu stiu cand sa ii fac o farsa cum cred ca usa de la camera o sa fie inchisa. Dati-mi cat mai multe idei interesante si amuzante.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Senaris a răspuns:

Deci, daca doarme pe o parte, da-o cu pasta de dinti si apoi gadil-o cu o pana si urmeaza ca ea sa-si intinda pasta de dinti pe fata! Eu faceam pe mine de ras. laughing Intr-o excursie unu' avea pat cu roti, un fel de targa si l-am scos pe coridor si-l impingeam dintr-o parte in alta insa nu s-a trezit si l-am lasat sa doarma pe coridor rolling on the floor)))

| AppLLe a răspuns:

Pasta de dinti pe clanta!
Ascunde pe cineva sub pat si pune niste lichid rosu ( sa creada ca a murit ) laughing
Fa rost de o masca " Scary Maze " sa o bagi in sperietii!
Baga otet in sticla cu apa! laughing
Bagai mustar in pasta de dinti! laughing
Freaca manerel de la usii cu sapunwinking!
Cam asta ai putea face! laughing
Eu chestii de genul asta am facut in excursie!

| GriRazvan a răspuns:

Daca adoarme pune-i pasta de dinti pe fata. Eu cand am fost in tabara..cand a adormit unu l am facut cu pasta i am dat cu sampon pe haine cu sprei in fund. l am legat de un picior de pat si de maini. si apoi l am strigat, cand s a trezis si a vz ca e legat si plin de pasta si sprei a tipat..de a venit dna profesoara la noi laughing)