| adaanda a întrebat:

Buna!big grin Stiti cumva ce se intampla in cele din urma cu Magdalena la finalul filmului clase 406? Si cu cine raman toti ceilalti?! (Pt cei care vizioneaza ac filmbig grin)

Răspuns Câştigător
| urgentr a răspuns:

Magdalena-Kike
Blanquita-Manolo
Francisco-Angela
Sandra Paola-Calul
Gaby-Fercho
Juan esteban-Ana Maria si Mario o accepta dupa un timp
Mama lui Magdalena - Dionisio si copilul care o sa-l aiba
Juan David-Sefa lui
Directorul scolii Eziquel -Servitoarea lui
fundita?

2 răspunsuri:
| AsiSoyYo a răspuns:

Desi stiu ca i-ai dat deja fundita am sa iti raspund cu cel mai corec raspuns :
Magdalena - Din sezonul 2 ea pleca in columbia, la o ferma ca sa faca acolo facultatea. Din sezonul 2 pana in la final. Intradevar pana cand incep din nou scoala ea ramane cu Kike dar dupa kike se indragosteste de Jessica.
Kike- Se indragosteste nebuneste de Jessica, o pustoaica rasfatata, cu o alta clasa sociala. Jessica este inca fecioara, dar intr- noapte Kike se duce la ea cu un lantisor. Atunci Jessica s-a indragostit de Kike. La sfarsitul filmuluise casatoresc.
Gaby - Se indragosteste de un tip pe nume Pedro, el fiind un tip care renunta la scoala. in final se casatoreste cu el.
Marcela - Ramane impreuna cu Juan David. Nu se casatoresc.
Ferco - Ramene cu tatiana Cu tosii stim ca in sezonul 2 s-au casatorit. Desi in fata legii nu e valida casatoria, in fata lui dumnezeu da.
Carlos - Nu ramane cu sandra paola, ci cu o fata blonda. Nu stoiu exact cum o cheama.
Danila- Se casatoreste cu un tip pe nume Manuel ( Nu pot sa iti dau prea multe explicatii pentru ca nu prea stiu )
Directorul - Ramane cu Blanquita
Juan Esteban - Ana-Maria.
Francisco - Angela

In sezonul 2 Juan davd a fost indragostit de marcela, dar pe atunci ea era indragostita de Chacho. El incercand sa o uite s-a indragostit de Clara. au avut o relatie frumoasa dar Clara ramne insarcinata. Lui Juan david nu-i convine. Se cearta, apoi ii cere scuze lui clara. Cand el pleca de la ea de acasa, ea lesina. Jessica o gaseste si o duce la spital. acolo il suna pe Juan david si il cheama. Cu perfuziile la mana Juan David o saruta si in timp ce o saruta Clara moare.

Leo - moare dupa ce o violeaza pe jessica, incerca sa o omoare si il paralizeaza pe Fercho.

Pentru mai multe informatii iti pot spune sa urmatresti la tv pe acasa de la 14:30 in fiecare zi si seara de la 23:30 ( de luni - joi ) si de la 00:00 ( fineri si sambata ), iar de la 23:30 duminca -> un episod zilnic.

| Mda_4472 a răspuns:

winking sa stii ca nu raman asa cum ai zis tuwinking uita`te pe youtubewinking si pe urma raspunde la aceasta intrebarewinking