| ~AleXa~ a întrebat:

Hola! Ce se va intampla la finalul telenovelei "Clase 406"? Ce o sa se intample cu magdalena?

Dau fundita

5 răspunsuri:
| Flaviuka a răspuns:

Cum a murit? de ce?

| crisbebe a răspuns:

Bai oamnenilor nu a murit acum daca urmariti al 2 lea sezon de fapt sfarsitul lui primul ea s-a refacut si a plecat sa ajute niste copii

| Deeutzica a răspuns:

Grupul de fete a plans pentru ca magdalena a murit si mie mia parut rau ca magdalena a murit era atat de draguta

| ionela_3506 a răspuns:

Magdalena a murit pentru ca dago a impuscato cand douglas o tinea de gat ca o tineaA prizoniera...a ajuns in spital si marlen cu copilu-l dago si douglas au murit si ei... dago la impuscat pe douglas si douglas pe dago, el a cazut primul dupa aceea pe douglas a impuscat politistul.era tare draguta magdalena

| Kristen20me a răspuns:

La sfarsti Jessica se marita cu Kike, dar intr'un fel nu se marita ptc renunta la asta si raman impreuna, dar se marita gabi cu motanu, fercho cu tatiana si cam atat stiu...