| LittlePrincessNatsuki a întrebat:

Daca m-ati puteaajuta si pe mine cu o mica chestie ar fi nemaipomenit.Deci am un cont pe Webkinz si ma intrebam daca mi-ati putea spune cum pot face mai multi Kinzcash si mai multe jetoane pentru fabrica de dorinte.Ar fi minunat daca mi-ati putea da un mesaj cu un cod nefolosit de la un animalut Webkinz sau un Zumwhere sau un Mazehamster mersi mult ca ma-ti ajutat

10 răspunsuri:
| kawaii69 a răspuns:

Uite nu iti pot da un cod webkinz nici daca as vrea dar te pot ajuta la problema cu kinzcash: pentru a face mai multi kinzcashtrebuie sa te joci zilnic sau sa mergi la arena de intreceri di faci jocuri cu altii dar daca vrei tu mai multi kinzcash username al meu e madalina24 bagama la prieteni si iti voi trimite eu lucruri si apoi le vinzi si faci bani, si cu jetoanele e doar la ocazii speciale adica de paste de craciun de revelion sau cand iti iei un abonament deluxe, Funda?

| Theda a răspuns:

Eu mi-as dori sa nu fiu rea, dar pe aceste coduri se platesc niste bani si eu nu cred ca acesti nu sunt putini.Deci daca vrei neaparat, te-as ruga sa-ti cumperi.Imi pare rau daca te-am suparat sau jignit sad.

| nsudfnaoudnaso a răspuns:

Tine contul meu merge suta suta la suta denys10 si parola ciolacu1. funda?

| LittlePrincessNatsuki explică:

Apropo va rog frumos sa va concentrati pe ambele probleme multumesc mult :*

| LittlePrincessNatsuki explică:

Daca vreti sa imi trimiteti lucruri sunt fata si usernameul meu e flaviamaris

| FallingRain a răspuns:

Jetoanele le primesti la ocazii speciale, cum ar fi in ziua de craciun, de ziua animalutului tau, uneori la activitatile zilei sau prim kinzpost.
Kinz cash poti face zin activitatile zilei sau vanzand lucruri de care nu mai ai nevoie.
Cu codurile nu cred cxa te pot ajuta. Gasesti conturi cu animalute pe Konturi.ro (CU PAROLA, bineinteles!)
Sper ca te-am ajutat!
Funda sau vot poti sa-mi dai, te rog?

| dia_8663 a răspuns:

Jetoanele de dorinte le mai poti castiga cateodata la activitatile zilei

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/Primul-blog-b1.htm Daca joci webkinz poti adauga blogul acesta la favorit. Am vorbit cu Adminul si a zis ca o sa publice zilele astea niste conturi si coduri fara stapan. De asemenea el traduce din limba engleza cele mai recente informatii oficiale de pe site-ul webkinz si a spus ca va pune pe blog si sfaturi despre cum sa faci rost de bani fara a juca un joc ( niste modalitati de deblocat sume de kinzcash printr-un program ). Se merita sa intri aici. Eu abia astept sa publice saptamana asta sfaturile de deblocat bani si listele cu aconturi fara stapan. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mady te rog sa ma adaugi si pe mine la lista de prieteni. O sa-ti trimit eu cerere si daca nu merge trimite-mi tu la numele de utilizator : mirunabalerina10.

| Mwvv31 a răspuns:

Poate sa imi dea si mie cineva articole?
Numele meu de utilizator e tot maddystitch! pe webkinz!
[img]http://www.makemehappy.ro/.......gif[/img]