| CPR a întrebat:

daca va pricepeti la trabucuri va rog sa-mi recomandati ceva bun, sa nu fie foarte si sa aiba pretul pana in 50-70 lei.Mentionez ca nu am fumat niciodata trabuc.
Si daca se poate recomandtaimi si niste magazine online sau prin Tg Mures unde pot gasi trabuc.

2 răspunsuri:
| CPR explică:

@BuBu cred ca e curiozitatea tigarile dale dr*cu ca nu-s bune laughing

| BuBu_8744 a răspuns:

Vad ca esti iti plac trabucele, sau te-ai lasat de tigari si te faci gigi becali laughing