| florynnaa a întrebat:

dati-mi exemple de cativa papagali. dintre cei mai ieftini.nu de aceeia la 14 millaughing:O(funda)

5 răspunsuri:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Perusii in bacau sun 16. 99 ron si nimfele 80 si eu am o nimfa pe nume rocko

| just for me a răspuns:

Eu am perus si a costat 35 lei fara colivie, si mai are si un vaccinel pentru bolile perusilor.si nimfele sunt foarte ieftine.deci mai mult de 100 ron nu ai cum sa dai pe un papagal cu tot cu colivie. dar eu nu am mai auzit papagali cu mai mult de 60 ron. ia-ti perus sau nimfa, cei mai buniwinking. mai sunt papagalii amorezi(care trebuie luati pereche), micul Alexander, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emil Boc, Traian Basescu si restul. Nu dai nici macar doi lei pe ei.
Cu respect, John http://sp2.ro/019926

| Cristiana_3603 a răspuns:

Perusi, nimfe ( sunt niste papagali cu creasta, nu costa prea mult )... atatia stiu care sunt ieftini in rest sunt mai scumpi, dar nimfele sunt cele mai dragute am si eu una acasa.

| misu2010 a răspuns:

perusi is nste papagali am avut eu dar mia mancat pisica costa 50 lei
o pisica bagaboanta