| MoonLight a întrebat:

Dati-mi idei despre ce as putea scrie pe un blog...de divertisement:d. Dau funda pentru cea mai buna idee!

Răspuns Câştigător
| caposul a răspuns:

Hello, de obicei blogurile sunt despre pasiuni hobby ori despre viata ta personala... dupa parerea mea nu merita sa irosesti timp pe blog. Viata reala are proritate fata de cea virtuala. P.S. am vazut acum cateva zile pe ProTV un reportaj despre blogari de succes din Romania si scriau chesti de genu : unu era bucatar si publica retete altu politica, caricaturi si glume.etc etc sper ca am fost folositor happy