| wiufh a întrebat:

FUNDA! Dati-mi va rog idei despre ce as putea scrie pe un blog.
Voturi la toata lumea!

Răspuns Câştigător
| Me_3490 a răspuns:

Nu putem sa-ti spunem noi pentru ca ideile pe care le scrii trebuie sa fie originale. Daca iti spunem atunci nu o sa mai aiba acel farmec ca si atunci cand il creezi tu singura.PWP!

2 răspunsuri:
| PisicutZZaJoJoo a răspuns:

Pai pe un blog ai putea scrie despre pshihologie, sa iti faci un "club"in care sa astepti intrebari de la altii si sa raspunzi, probabil daca ai idei bune si te descurci ai putea sa ai o pagina de blog faimoasa.succes.funda? please

| VladM15 a răspuns:

Despre sanatate
informati utile