| alex123456 a întrebat:

Buna dau funda + vot daca imi spune cineva ce inseamna miscarea cobra de la wresling urgent vorog azi sau maine papa

Răspuns Câştigător
| onlyforme a răspuns:

Manevra cobra poate si e facuta de Santino Marela de origine italian inseamna o lovitura cobrei veninoasewinking Funda xD?

3 răspunsuri:
| Cheloo_4836 a răspuns:

Sa tina cineva bratu in unghi de 90 de grade si deodata sa bage rapid degetele de la capatul mainii in ochii adveraruluiii ca o cobrawinking funda

| Cheloo_4836 a răspuns:

Sa tina cineva bratu in unghi de 90 de grade si deodata sa bage rapid degetele de la capatul mainii in ochii adverarului ca o cobrawinking funda

| whitemouse a răspuns:

Miscarea cobra este una dintre cele mai periculoase miscari, este ceva care nu se foloseste tot timpu. funda?big grin?