| Liviu781 a întrebat:

Dau funda la cine imi spune cat inseamna 3.13 lei, ca am pierdut o carte si acum la sfarsitul anului trebuie sa le predam, sa stiu cat sa aduc, deci e 3 lei sau 31 de lei? FUNDA! Urgent ( pentru maine )

Răspuns Câştigător
| ByeBye a răspuns:

3lei si 13 bani

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 lei si 13 bani, in cazul ca nu ai 13 bani dai numai 10 bani. in bani vechi asta insemna 31 de mii si 3 banihappy

| javiga a răspuns:

Cati ani ai, in ce clasa esti,s-a descoperit ca esti cel mai cel om de pe Terra! Cei de la discovery channel vor sa faca un documentar, deci numele, clasa, varsta, adresa!