| Frumusika24 a întrebat:

De ce nu merge lady popular pe facebook si daca stiti spuneti-mi cand o sa mearga! funda :*

2 răspunsuri:
| AlexandraDaria2015 a răspuns:

Nu e o defectiune. si eu jucam si mi-a zis ca Lady Popular va fi inchis pe facebook(nu stiu daca de tot)si imi dadea voie sa transfer contul pe siteul http://ladypopular.zbeng.ro/ atunci l-am transferat ca daca nu, nu il mai aveam.si am primit 50000 $ pe lady dupa ce l-am transferat.si e sper sa mai mearga pe facebook, fundita:*plz

| Mirela14 a răspuns:

Nici mie nu imi merge probabil este vreo defectiune care va fi rezolvata cat de curandhee hee