| Roxss a întrebat:

De ceva timp vreau sa-i adaug blogului meu niste bannere.Problema e ca nu stiu cum.Precizez ca folosesc wordpress.Some help?big grin
Promit sa dau fundita celui mai bun si explicit raspuns.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Click pe panoul de control > aspect>widget-uri>tragi "text" in bara la terala si acolo pui codul de la banner :P sau uite aici http://wordpress.org/tags/banners

1 răspuns:
| OrangeCupcake a răspuns:

Pai e simplu. in primul rand daca nu ai codul bannerului trebuie sa iti faci cont pe photobucket. uploadezi imaginea si dupa aceea o vizualizezi, te uiti in colt si scrie HTML embbed. copiezi codul si te duci la panoul de control > aspect > widgets si adaugi o casuta de text -> dai paste la codul copiat in casuta si dai save! si e gatahappy