| xPufoshenie a întrebat:

De Crăciun am primit nişte carneţele frumoase, şi nu ştiu cu ce să le umplu (ceva scris de mână). Înafară de - jurnal personal jurna de lectură, creeații gen poezi texte, agende telefonice, oracol. *.* Fundăăă! Și vot măă!

Răspuns Câştigător
| Iяiηα a răspuns:

Aha,inteleg ce zici, ai putea de exemplu sa-ti notezi sfaturi utile luate dupa net sau melodii noi ce ti-ar placea sa le ai pe telefon sau teorii mai grele de invatat pe la scoala... poate pur si simplu sa fie o agenda cu de toate, adica cu adrese de email, cu filme ce-ai vrea sa le vezi, cu site-uri importante sau...glume de spus prietenilor etchappy. Trebuie doar sa fii creativ!

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Pai poti sa notezi evenimente ce vor urma ca sa le tii minte, sau datele unor evenimente importante din viata ta, sau niste amintiri dragute pe care vrei sa le pastrezi acolo happy.